






Widex Nanocare Filters
Widex Nanocare filters
De Widex Nanocare filters van Onlinehoortoestel.nl zorgen ervoor dat er geen gevuil in uw hoortoestel komt. Regelmatig onderhoud van uw hoortoestel zorgt ervoor dat u langer ongestoord kunt blijven horen. Het is van belang om regelmatig het filter te vervangen om verstoppingen te voorkomen.
Voor welke hoortoestellen zijn de Widex Nanocare filters geschikt?
De Widex Nanocare filters zijn geschikt voor alle Widex hoortoestellen, Phonak Audeo hoortoestellen en ReSound LiNX hoortoestellen.
Hoe vervang je een filter? Je pakt het gehoorapparaat vast bij het speakertje en trekt met je duim en wijsvinger de dome eraf. Dan pak je een zwart stokje uit de verpakking. Aan de ene kant van het stokje zit een zwart uiteinde. Aan de andere kant een wit uiteinde. Het zwarte uiteinde duw je in de filter van de speaker, deze blijft er dan aanzitten waardoor je als je het zwarte staafje eruit strekt, je meteen de filter mee eruit trekt. Dan draai je het zwarte staafje om zodat je het witte uiteinde in de speaker duwt. Deze blijft dan automatisch in de speaker zitten als je het zwarte staafje terug trekt

1 pakje met 8 stuks
Widex
RIC
Netjes afgewerkt
prima en snel